Dowiedz się więcej ...
W kwietniu 2018 roku minęło 25 lat istnienia naszej placówki. Chcemy wspólnie świętować efekty działań na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną z Rzeszowa i okolic. Podobnie jak na starcie, chociaż dzisiaj z wykorzystaniem nowoczesnych form i metod, dbamy o wszechstronny rozwój wychowanków i współpracę z ich rodzinami.
Dowiedz się więcej ...
Zachęcamy rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim oraz umiarkowanym i znacznym ze sprzężeniami do zapisów na nowy rok szkolny. Ośrodek działa w oparciu profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę. Oferujemy systematyczną, kompleksowa terapię dla podopiecznych. Świadczone usługi w zakresie edukacji, rehabilitacji, terapii i opieki są nieodpłatne.
Dowiedz się więcej ...
Dowiedz się więcej ...
Przekaż 1% podatku i wesprzyj działania Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rzeszowie. W deklaracji podatkowej w odpowiednim miejscu wpisz numer KRS naszego Stowarzyszenia, czyli 0000338258 oraz podaj ile wynosi Twój 1%.
Kliknij, aby przejść do galerii ...

 

 WAŻNE!!!

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego oraz na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach § 18 ust.2 Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rzeszowie informuje, że:

W dniach 16-25 marca 2020 r. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Rzeszowie.

                                                                               Zarząd Koła PSONI


 

kontakt3