24 maja 2023 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się Gala Jubileuszowa 30-lecia Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Rzeszowie. Był to piękny czas pełen radości, wzruszeń i wielu dobrych słów. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie, a jeśli ktoś chciałby powrócić do emocji, które nam towarzyszyły, już teraz udostępniamy przygotowany specjalnie na potrzeby Jubileuszu film "Krajobraz wewnętrzny. Część 2", ukazujący codzienne życie w OREW-ie. 

Film miniaturka

 

Zachęcamy również do obejrzenia fotorelacji z Gali Jubileuszowej, która znajduje się pod tym linkiem.

Życzymy miłego oglądania.


 

Odsłony: 8

Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie - w kwietniu minie 30 lat istnienia OREW-u. Przygotowania do świętowania Jubileuszu idą pełną parą, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia „Krajobrazu wewnętrznego” czyli filmu nakręconego w 2013 roku na poprzedni Jubileusz, a przedstawiającego życie codzienne naszej placówki w okresie pierwszych 20 lat jej istnienia.

Krajobraz wewnętrzny

 

Możemy też uchylić rąbka tajemnicy, że obecnie pracujemy nad drugą częścią filmu, ukazującą to co działo się u nas w ciągu ostatniej dekady. Pokaz premierowy już niedługo, bo końcem maja 2023 roku.


Odsłony: 21
kontakt3