OREW prowadzi zajęcia edukacyjne i rewalidacyjne w wymiarze określonym przez MEN oraz według rozpoznanych przez specjalistów potrzeb. Zajęcia te realizowane są w grupach rewalidacyjno – wychowawczych dla wychowanków niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu głębokim oraz w grupach edukacyjno – terapeutycznych dla wychowanków z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym ze sprzężeniami.


Grupa I

Wychowawca: mgr Agnieszka Lasota, Opiekun: Andrzej Kwaśniewski

Wychowankowie: Milena, Michał, Marcelina 


Grupa II

 

image003

 

Wychowawca: mgr Maria Głowik, Opiekun: Daniel Krok 

Wychowankowie: Wojtek, Dominika, Kacper, Marcin


 Grupa III

 

GRUPA 3

 

Wychowawca: mgr Marzena Rzucidło, Opiekun: Rafał Kawalec 

Wychowankowie: Sara, Jakub, Nikola


 Grupa IV

 

IV

 

Wychowawca: mgr Katarzyna Domańska, Opiekun: Ewa Bartusik 

Wychowankowie: Monika, Inga, Sandra, Ewa 


 Grupa V

V

Wychowawca: Magdalena mgr Stręk-Pióro, Opiekun: Walenty Arciszewski

Wychowankowie: Maria, Damian, Klaudia, Adrian


 Grupa VI

 

VI

 

Wychowawca: mgr Magdalena Lenkiewicz  Opiekun: mgr Grzegorz Rzeszutek

Wychowankowie: Kamil, Jędrzej, Artur, Jakub


 Grupa VII

 

Nowy folder1

 

Wychowawca: mgr Beata Regulska, Opiekun: Jacek Ziobro

Wychowankowie: Mateusz, Marcin, Łukasz, Michał


 Grupa VIII 

 

VIII

 

Wychowawca: mgr Krzysztof Łoboś, Opiekun: Paweł Sitarz

Wychowankowie: Emilia, Bartosz, Barbara, Miłosz


 Grupa IX

 

image001 2

 

Wychowawca: mgr Anna Przyszlak, Opiekun: Alina Dziok

Wychowankowie: Nikola, Julia, Gabriela, Emilia


Grupa X

 

gr XII

 

Wychowawca: mgr Katarzyna Jezierska, Opiekun: Daniel Kawalec

Wychowankowie: Monika, Izabela, Krystian, Aleksandra


 Grupa XI

Wychowawca: mgr Agnieszka Winiarska, Opiekun: Jadwiga Makówka

Wychowankowie: Maria, Julia, Oliwia, Maja


 Grupa XII

Wychowawca: mgr Sylwia Burdzy, Opiekun: Izabela Bonach 

Wychowankowie: Daria, Emilia, Jan, Weronika


 Grupa XIII

 

XIII

 

Wychowawca: mgr Anna Kulikowska, Opiekun: mgr Małgorzata Kościółek

Wychowankowie: Klara, Julia, Dominik, Pola


 Grupa XIV

 

image001

 

Wychowawca: mgr Wioletta Jarosz, Opiekun: Ewa Kopaczyńska

Wychowankowie: Paweł, Karolina, Dominika, Marcin


 Grupa XV

 

image002

 

Wychowawca: mgr Monika Strzępek-Kazalska, Opiekun: Anna Baran

Wychowankowie: Alicja, Daria, Lena, Karol


 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

kontakt3